Evenementen september 2018

Zaterdag 1 september 2018
DijkhuizenRun 2018, Ruinerwold
Proostmeerloop, Wagenborgen
Remax Kneesloop Dokev, Anna Paulowna
Bunniks Mooiste, Bunnik
8e Loop naar de Pomp, Noordeloos
Colorrun en MTB tijdrit, Beneden-Leeuwen
AV Goor Cityrun by Night, Goor
Triasrun, Harderwijk
Heideloop, Ermelo
Plinq Loopfestijn Dalfsen, Dalfsen
Bourgondisch Fruitwandelen/Fruitfietsen, Beneden-Leeuwen
Kustloop Vrouwenpolder, Vrouwenpolder
Heiderun, Ede
Green Race Heuvelrug Tweedaagse, Doorn
Zeeuwse Obstacle Run, Goes
LimesRun, Bodegraven
Zondag 2 september 2018
N70 trail, Nijmegen
Triathlon Stroombroek, Doetinchem
Memorial Rik Clerckx, Linkhout
23e Gicom Ketelhavenloop, Ketelhaven (Dronten)
Den Driesch Loop, Valkenburg a/d Geul
NK Elliptigo, Amstelveen
Haarlemmermeer Run, Hoofddorp
Enza Zaden Vooroeverloop, Medemblik
Urban Culture Run Utrecht, Utrecht
32e Halve Marathon Nieuwkoop, Nieuwkoop
8e Nazomerloop, Schoonhoven
Kuilenloop, Mill/Langenboom
19e DijkenLoop, Beneden-Leeuwen
2e Rabo Ploegentijdrit, Beneden-Leeuwen
Wisenttrail, Apeldoorn
Bert Timmer Memorial Loop, Duiven
19e Skeeleren over Dijken, Beneden-Leeuwen
Triatlon Abbekerk, Abbekerk
Polderchallenge Standdaarbuiten, Standdaarbuiten
Boekenmarkt Oud-Rekem, Rekem
Kaag en Braassem Poldertocht, Rijpwetering
Maandag 3 september 2018
Oranjeloop, Nieuwleusen
Dinsdag 4 september 2018
's Heerenloop, Ermelo
Woensdag 5 september 2018
clinic's diepe hel Holterbergloop, Holten
Hulckesteijnloop, Nijkerk Gld
Donderdag 6 september 2018
Trailrunfestival, Sent (Zwitserland)
Campus Trail, Groningen
Limburg Fietsvierdaagse, Lanaken
Vrijdag 7 september 2018
8e Leiden Ladiesrun, Leiden
Bootcamp Obstacle Run, Noord Scharwoude
Wielerronde Hallum, Hallum
Brabant Outdoor Trials Obstacle Run, Oss
Zaterdag 8 september 2018
Tri-Ambla, Ameland
FUNdament Run Berkel, Berkel en Rodenrijs
The Chariot Triathlon Eibergen, Eibergen
Ronde van Waalre, Waalre
Westernielandrun, Westernieland
Wandelen in Groet, Groet
Run2Day Vlinderloop, Houten
Berkenstein Run, Veenendaal
Dahliarun, Valkenswaard
Loop om 't Bildt, Sint Jacobiparochie
Bootcamp Obstacle Family Run, Noord Scharwoude
Sporthuis Olympia Meerhovenloop 8 september 2018, Eindhoven
Klompenfeest Minitriathlon, Twello
Kids obstakel run, Willemstad
Zondag 9 september 2018
TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
Tri-Ambla, Ameland
Liberty Loop, Geldrop
Lop Wah Los, Laren
Bollekesloop, Berchem
30 van Amsterdam Noord, Amsterdam
Pierloop Velsen, IJmuiden
Sluizenloop, Nieuwegein
BP Ziedewij Oude Maasloop, Barendrecht
Quikrun, Roosendaal
1e Vughtse Zwemloop, Vught
33e Vescom Halve Marathon, Deurne
Menzis Singelloop Enschede, Enschede
Kenonz Zwefilo, Gorredijk
Crazy River Run, Gorinchem
Markenbinnenrun, Markenbinnen
Bootcamp Obstacle Run, Noord Scharwoude
Omloop IJlst, IJlst
Loop Fiets Proef Marathon Drenthe, Westerbork
Battlerun Maasbree, Maasbree
Ladies Ride, Rotterdam
Maandag 10 september 2018
Clinic Zevenheuvelenloop, Nijmegen
Minimarathon Ten Boer, Ten Boer
Dinsdag 11 september 2018
28e Salverda Berkumloop, Zwolle (Berkum)
Donderdag 13 september 2018
BBQ compleetloop, Giessen
Vrijdag 14 september 2018
Rabobank Midnightwalk, Assen
Pesserrun, Pesse
Merwede Run, Utrecht
Zaterdag 15 september 2018
NATHAN Montferland Trail, Braamt
Klenckeloop, Oosterhesselen
Hoenwaard Run, Hattem
One en Only Kluun veuruut dur 't Kruud Marathon, Oude Wetering
Padualoop, Boekel
Zonsopkomstloop, Holten
HoenderRun, Hoenderloo
Jeugd clinic - MTB/Streetsoccer, Oldenzaal
Proef Rondje Stroe, Stroe
Werkhoven loopt, Werkhoven
Criterium van Wolvega, Wolvega
Appelstap, Appelscha
4 Mijl van Assen, Assen
Zondag 16 september 2018
Bergrace Trail Goudsberg/Wekeromse Zand, Lunteren
De Tien van 't Aogje, Breda
40e Kok Wooncenter Halve van Hoogland, Hoogland
de Halve van Lelystad, Lelystad
Maasstadloop Rotterdam, Rotterdam
39e Bikse Natuurmarathon, Hilvarenbeek
Halve en Kwart Marathon van Cranendonck, Soerendonk
Contiweb Maasheggenloop, Boxmeer
BOL (Beuningse Oeverwal Loop), Beuningen
Twickelloop, Delden
Profielloop, Gemonde
Graaf Obstacle Run, Lochem
ViaSana Groesbeeks Gruwelijkste, Groesbeek
Groenste Obstakelrun, Deventer
Dinsdag 18 september 2018
Coopertest, 1000m, 1 Engelse Mijl en 5000m, Epe
Woensdag 19 september 2018
Bruggenloop Nijmegen, Nijmegen
Donderdag 20 september 2018
Instuifwedstrijd (avondwedstrijd), Hengelo
Sn Ameland 2018, Hollum
Vrijdag 21 september 2018
Run for Joyce, Oldebroek
32e Kennedymars Haaksbergen, Haaksbergen
Twentse Bedrijven MTB CUP, Oldenzaal
De Vaart Van Vlissingen, Vlissingen
Nedmag Moonlightwalk Veendam, Veendam
Zaterdag 22 september 2018
DePosbankloopTrail, Velp
Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
De Woldenstafette, Echten Dr
Thaisner DorpsRun, Thesinge
Lingezegenloop, Elst
Tijdrit Zurich XL (OFK TT #7), Zurich
MTB Lichtjestocht 'Cross the Border', Baarle-Nassau
Holtingerveld Obstacle Funrun, Havelte
Zondag 23 september 2018
Oersoep Klim Classic Nijmegen, Nijmegen
Gipmans planten Kwaakerrun, Venlo
Dam tot Damloop (Nios de Guatemala), Amsterdam
Dam tot Dam arrangement AV Zaanland, Zaandam
Smokkelaarstrail, Goirle
Auto Aaltink - CityRun Nijverdal, Nijverdal
ZWIEP TREK MTB Cup - Funklasse, Oldenzaal
Raamvallei Duomarathon, Land van Cuijk
Dam tot Damloop Lawyers for Lawyers, Amsterdam
Kiwanis Duo Marathon, Horst
Greunloop, Denekamp
Franeker City Wall Cross, Franeker
Vrijdag 28 september 2018
Zuidas Run, Amsterdam
Zaterdag 29 september 2018
IJmuiden Kust Trail, IJmuiden
KlimClinic Posbank met Aart Vierhouten, Rheden
Zandstuve Bosloop XXL, Vroomshoop
5e Posbank Cross-Duathlon, Velp Gld
Fjoertoer Renesse, Renesse
De 5 van Bavel, Bavel
3e Graancirkelloop Oploo, Oploo
Hospice Spinning Marathon, Wassenaar
HerinnerRUN, Rotterdam
Billy de kids run, Bitgummole
Zondag 30 september 2018
TCS Amsterdam Marathon Trainingsloop 30k, Amsterdam
Geopark Hondsrug Classic, Gasselte
De 7 Kilometer van Martenshoek, Hoogezand
Fysio Fitness Belfeld Kermisloop, Belfeld
Maasrun Lanaken, Kerkplein Lanaken
HooilandRUN, Lichtenvoorde
34e AMAKloop, Akersloot
Posbankloop, Velp (Gld)
Alfa Trailrun, Schinnen
Utrechtse Heuvelrugestafette, Amersfoort
Geuzenloop Zoetermeer, Zoetermeer
Rottemerenloop, Bleiswijk
Parelrun, Eersel
Almelo Allee, Almelo
Como Obstacle Run, Noordwijkerhout

Terug | Home